September 2012

26. září 2012

26. september 2012 at 19:43 | Carol

DAY - 3

Třetí den probíhal celkem dobře. Hlad mám jen trochu a zatím ani nepřišly chutě na něco sladkého, možná je to tím, že se cpu ovocem co to jde. Bohužel, dneska sem neměla sílu cvičit, byla sem ráda, že dokážu chodit. Ale zítra se pokusím to rozhýbat :)

Snídaně:banán
Svačina:kuřecí salát (led.salát, rajče, kuř. prsa s chilly, okurka)
Oběd:2 opečené plátky toustového chleba, 2 plátky sýra
Svačina:hruška
Večeře:activia
Pohyb:-

Když se tak dívám na ten jídelníček, příjde mi, že je toho dost. Ale na druhou stranu, na hladovky kašlu. A kdybych vám dala ukázku mého běžného jídelníčku, tohle je oproti tomu krása! :D

A jak to jde vám? :)

25. září 2012

25. september 2012 at 13:20 | Carol

DAY - 2

Druhý den mého 'Fresh startu' a já umírám! Chtěla sem cvičit hodinku podle videa Bob Harper-Ultimate Cardio Body, po 15 minutách sem to vzdala. Moje stehna to prostě nezvládají. Znáte takový ten pocit, jak se vám např. po dřepech podlamují kolena? Prostě se to nedalo. Nevadí, začnu po troškách :) Přece jen, nemám žádnou kondičku, za poslední rok sem skrz zdravotní problémy necvičila ani v tom blbym tělocviku.

Co se týče jídelníčku, pro zatím jsem spokojená :) (snídani sem zaspala)

Snídaně:-
Svačina:Bebe dobré ráno, čokoládové
Oběd:vařené brambory, zelenina, vejce na tvrdo
Svačina:hruška
Večeře:2 racio chlebíčky, gervais
Pohyb:15 min. kardio cvičení, 20 min. rotoped

Děkuji všem, co jsou ochotni spřátelit, večer si vás zapíšu :) Teď jdu na ten svůj obídek :)

24. září 2012

24. september 2012 at 19:23 | Carol

Fresh start!!

Hi everyone!))

nesnáším úvodní články!! Tohle je můj asi už 3 blog zaměřený na hubnutí. Pokaždé mi na něj někdo přišel, ať už někdo z rodiny, nebo z přátel. Tentokrát si budu dávat vážně pozor.

Za poslední měsíce sem strašně moc přibrala. Nevím sice kolik kg, ale rozhodně víc, než 5. Bylo to skrz nervy z maturity, skrz rodinné problémy.. Ani nevíte, jak nenávidím když mi matka řekně 'nech napokoji tu ledničku, dyť se podívej jak si přibrala'. A já opravdu nechci skončit jako zoufalá tlusťoška, to ne! Nevzdám se, dokud nebudu tam, kde chci být!!

Tentokrát sem se rozhodla začít trochu jinak. Ne jen, že omezím jídelníček, uplně vyškrtnu sladkosti a 'dobroty' jako pizza, hranolky apod., ale hlavně chci začít cvičit! A to každý den, žádné takové 'dneska se mi nechce, kašlu na to'.

Tak mi držte palce!! :) A budu ráda, když někdo spřátelí, však to znáte, s podporou jde všechno lépe! :))

Tumblr_mapffgnism1rrc81po1_500_large