January 2013

20. ledna 2012

20. january 2013 at 16:12

When I eat like crap, I feel like crap..

Pravda, pravda.. sice je fakt, že jídlo miluju ale daleko víc miluju ten pocit, když jdu spát a vím, že sem jedla zdravě a nemusím si absolutně nic vyčítat. Ráno mám pak daleko více energie, než kdybych se den předtím nacpala sladkostma, pizzou, atd.. Ani nevíte, jak se těším na jaro, jak začnu chodit běhat ♥ Když si to tak vezmu, vždyť zhubnout není zase tak složité.. prostě se necpi jak prase, jez pravidelně, zdravě a každý den chvilku cvič. Proč je teda tak neskutečně těžké těchto pár věcí dodržovat?! Ale víte co? Když to zvládli jiní, zvládnu to i já. Zvládla sem i spoustu jiných věci, které sem považovala za nemožné. So let's do it!:) Ještě budou všichni koukat, jaký budem kočky! Co říkate, holky?:) není lepší jít do toho pozitivně naladěné?:))

Mezi mé hlavní problémy v hubnutí patří především LENOST.. bohžuel, nikdy sem nedělala žádný sport, tím pádem nejsem zvyklá na fyzické aktivity. Bude docela těžké si zvyknout, ale třeba mě to časem začne i bavit)) a pak to bude daleko jednodušší, než dělat to protože musím. Dalším mým problémem - uvažování ve stylu "Už sem měla pizzu, tak to si můžu dát rovnou i zmrzlinu" a nebo taky "dneska se naposledy najím a od zítra začnu hubnout"... Když to vidím takhle napsané, příjde mi to k smíchu.

Sice nemám přes týden nemám skrz práci moc času, ale hodinku denně si prostě najdu a cvičit budu. Taky si budu plánovat jídelníčky. A vše co sním budu zapisovat na blog. Upřímně, žádné zatajování.. před 2 lety sem za pomoci blogu zhubla krásných 15kilo.. z toho je skoro všechno zpátky.. hodně se na tom podepsaly nervy ze školy a tak dále.. každopádně, už mě to opravdu nebaví. Nejsem přece malé ditě, abych nepochopila, že nemůžu jíst čokoládu a hranolky, pokaždé kdy se mi zachce.

Takže si přeju hodně štěstí do nového začátku a doufám, že je to POSLEDNÍ ZAČÁTEK :)b-eachbound: .10. ledna 2013

10. january 2013 at 22:54
Snídaně: celozrný chleba, pom. máslo, okurka
Svačina: banán, půl pomeranče
Oběd: vařené brambory, led. salát, cherry rajčata, okurka
Svačina: mangová polévka
Večeře: torteliny, cherry rajčata

victoriassecretbabes: http://victoriassecretbabes.tumblr.com/

7. ledna 2013

7. january 2013 at 9:38 | Carol

I'm doing this for me!

Ano, přišly Vánoce, Nový rok - jedlo se, pilo se.. a já tak nějak počítala s neskutečným přírůstkem váhy. Opak se stal pravdou, zjistila sem, že za posledních 20 dní mám 4kg dole. Není to sice nic převratného, ale vezmu-li do úvahy, že sem měla každý den zmrzlinu, obden hranolky, několikrát pizzu a dokromovala sem se pringleskama a marskama, tak dobrý :) Poslední dny přemýšlím trošku jinak.. už nechci jíst dietně jen kvůli postavě, ale taky kvůli zdraví.

S dnešním jídelníčkem jsem pro zatím spokojená, snad dodržím plán pro zbytek dne

Snidaně: bílý jogurt, banán
Svačina: pomeranč
Oběd: vařené brambory, okurka, cherry rajčátka, ledový salát
Svačina: vejce na tvrdo, plátek chleba
Večeře: 2x racio chlebíček potřený pom. máslem + zelenina