20. ledna 2012

20. january 2013 at 16:12

When I eat like crap, I feel like crap..

Pravda, pravda.. sice je fakt, že jídlo miluju ale daleko víc miluju ten pocit, když jdu spát a vím, že sem jedla zdravě a nemusím si absolutně nic vyčítat. Ráno mám pak daleko více energie, než kdybych se den předtím nacpala sladkostma, pizzou, atd.. Ani nevíte, jak se těším na jaro, jak začnu chodit běhat ♥ Když si to tak vezmu, vždyť zhubnout není zase tak složité.. prostě se necpi jak prase, jez pravidelně, zdravě a každý den chvilku cvič. Proč je teda tak neskutečně těžké těchto pár věcí dodržovat?! Ale víte co? Když to zvládli jiní, zvládnu to i já. Zvládla sem i spoustu jiných věci, které sem považovala za nemožné. So let's do it!:) Ještě budou všichni koukat, jaký budem kočky! Co říkate, holky?:) není lepší jít do toho pozitivně naladěné?:))

Mezi mé hlavní problémy v hubnutí patří především LENOST.. bohžuel, nikdy sem nedělala žádný sport, tím pádem nejsem zvyklá na fyzické aktivity. Bude docela těžké si zvyknout, ale třeba mě to časem začne i bavit)) a pak to bude daleko jednodušší, než dělat to protože musím. Dalším mým problémem - uvažování ve stylu "Už sem měla pizzu, tak to si můžu dát rovnou i zmrzlinu" a nebo taky "dneska se naposledy najím a od zítra začnu hubnout"... Když to vidím takhle napsané, příjde mi to k smíchu.

Sice nemám přes týden nemám skrz práci moc času, ale hodinku denně si prostě najdu a cvičit budu. Taky si budu plánovat jídelníčky. A vše co sním budu zapisovat na blog. Upřímně, žádné zatajování.. před 2 lety sem za pomoci blogu zhubla krásných 15kilo.. z toho je skoro všechno zpátky.. hodně se na tom podepsaly nervy ze školy a tak dále.. každopádně, už mě to opravdu nebaví. Nejsem přece malé ditě, abych nepochopila, že nemůžu jíst čokoládu a hranolky, pokaždé kdy se mi zachce.

Takže si přeju hodně štěstí do nového začátku a doufám, že je to POSLEDNÍ ZAČÁTEK :)b-eachbound: .


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Brunette M . | Web | 20. january 2013 at 21:21 | React

Lenže , ja nedokážem byť spokojná sama so sebou ...
Od vtedy ako som sklamala samú seba a pribrala všetko čo som za skoro rok schudla , nemám ani silu sa na seba usmiať do zrkadla... Chcela by som to dokázať znovu , ale bojím sa že to bude ešte horšie...
Držím ti palce , tiež chcem od zajtra zase začať , snažím sa uveriť tomu , že na to ešte mám ...

2 Eevee | Email | Web | 28. january 2013 at 21:26 | React

máš to krásně namalované :).. tak jen doufám že Ti/ Nám to vyjde :)... stay strong Eevee :-*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama